Závod vlčat a světlušek 8. - 9. 4. 2016

04.04.2016 09:44

Závod se koná v Lukách nad Jihlavou. Protože v sobotu ráno je obtížné se tam dostat, pojedeme už v pátek večer společně s vlčaty. Vlak odjíždí v 19:41 a jede přímo do Luk. V pátek proběhne schůzka klasicky od 16:00 do 17:30, potom půjdou světlušky domů a sejdeme se až na nádraží. Světlušky, které dojíždějí, si vezmou všechny věci už na schůzku. Bude pro ně nachystán program po schůzce a pak společně půjdeme na nádraží.

Co se týče jídla, tak v pátek se světlušky navečeří doma, případně si můžou vzít něco drobného na cestu, kdyby měly hlad. Po příjezdu do Luk se ubytujeme, bude následovat krátký program a půjdeme spát, aby byly holky v sobotu odpočaté. V sobotu je zajištěn oběd od organizátorů v podobě opékání špekáčků. Snídat budeme společně, rozdáme holkám svačinu (jablko, perník). I tak můžete přidat světluškám ještě drobnou svačinu na sobotu.

Sraz: v pátek 8. 4. v 19:30 na vlakovém nádraží

Návrat: v sobotu 9. 4. ve 20:00 na vlakové nádraží

S sebou: karimatka, spacák, věci na spaní, pevné boty, hygienické potřeby, kroj/tričko, malý batůžek, věci na schůzku (zkontrolujte si, že máte doplněné KPZ - jehla, nit, sirky apod.), láhev na pití, pláštěnka, zavírák, přezůvky, 120 Kč (80,- doprava, 20,- startovné, 20,- jídlo).

Léňa